Shopify mağazanızın satışlarını artırın.

Dijital mağazanızda satış rakamları istediğiniz seviyede değil ise bir şeyleri eksik yapıyorsunuzdur. Dönüşüm optimizasyonunu tamamlayarak pozitif katkıyı görün.

Toplantı Planla
Shopify'da bize güvenen harika müşteriler

Optimizasyon süreci nasıl çalışıyor?

Adım 1

Analiz & Rapor

Shopify mağazanızı inceleriz, kritik hataları tespit eder raporlarız ve uygulamanız gereken optimizasyon kuralları ile ilgili detaylı bir yönerge göndeririz.

Adım 2

Toplantı

30 dakikalık bir toplantı ile raporunuzu değerlendirir, sözlü olarak önerilerimizi sunarız. E-Ticaret'te dikkat edilmesi gereken hususları anlatır, bilgi paylaşımında bulunuruz.

Adım 3

Uygulama

Toplantı sonrası, mağazanıza uygulanması gereken dönüşüm optimizasyonlarını yapamıyorsanız, dönüşüm optimizasyon uygulaması paketimizi satın alarak bizim uygulamamızı talep edebilirsiniz.

Satışlarınızı artırın, dijital reklam kampanyalarınız sonuç versin.

30 maddeden oluşan dönüşüm optimizasyonu çalışması ile dijital reklam kampanyalarınızın verimliliğini artırın. Müşterilerinize harika fırsatlar sunun ve mağazanızı tam profesyonel kurgulayın.

0 %
daha yüksek dönüşüm
0 %
daha bağlı müşteriler

Çevrimiçi mağazanızın detaylarına inin ve ne kadar kaybettiğinizi anlayın.

Sepeti terk etme oranınız yüksekse bir yerlerde hata yapıyorsunuzdur. Ziyaretçi sayınız yüksek ancak satışlarınız düşükse satış kurgunuzda bir hata olmalı.

Doğru entegrasyonlar

Meta, Google, Pixel ya da farklı bir entegrasyon ile çalışıyor musunuz? Reklam kampanyalarınız doğru çalışıyor mu?

Kampanyalar ve kargo

Müşterilerinize, kategorinize uygun kampanyalar teklif ediyor musunuz? Ücretsiz kargo seçeneğiniz görünür mü?

Our cold email software has many benefits to help you

Hiç aklımıza gelmeyen özellikler

Bir moda tasarımcısı olarak dijital mağazamın nasıl kurgulanması gerektiğine dair hiçbir fikrim yoktu ancak Glasir, Shopify ile harikalar yarattı.

t_01

Oğuz Erdoğan

Founder @ OSCARMORRIS
Satışlarımız %450 arttı

Markama dair her şeyi doğru yapmaya çalışsam da işler dijitalde değişiyor. Ürünlerin ulaşılabilir olması ve doğru kampanya kurgusu ile çalışmaya başladığımız ay ile önceki ay arasında %450'lik bir fark oluştu. Üstelik aynı reklam tutarında harcama yaptık.

team-v8-5

Kemal Kabakulak

Founder @ Melon Jewelry
Ürünlerimiz görünür oldu

Tasarım, ürün girişi, entegrasyonlar gibi durumlar bizim için çok karışık bir hâl almıştı ancak hepsini hızlıca çözebildik.

t_02

Seda Canpolat

Founder @ Bust2
Müşterilerimiz ile bağ kurmaya başladık

Neutron'un akıllı ev teknoloji ürünlerini doğru kitleye, doğru kurgu ile sunmaya başladık. Bir ürünümüzü satın alan müşterinin sepetine yan ürünlerimizi dahil edebildik ve tekrar eden alışverişler yaptırabildik. Bu da bir E-Ticaret sitesi için olabilecek en iyi senaryodur.

t_05

Seyit Bilal Doğan

CEO @ Neutron Life
Hiçbir veriyi kaybetmiyoruz

Özellikle reklam çalışmalarımızdan sonuç alamadığımız için bu çalışmayı yaptırdık ve şuan müşterilerimize erişimimiz çok kolay. Her kampanya dönemi daha önce sitemizi ziyaret etmiş kişilere ulaşabiliyoruz. Satışlarımızda ciddi bir artış yakaladık.

team-v8-6

İpek Erdoğan

Founder @ Alia Studio
Çok zordu ancak başardık

B2B çalışmalarımızı Shopify üzerinde yürütmeye karar verdiğimizde her şey bizim için bilinmezdi. Glasir ile B2B projemizi tamamladık ve kullanımıza açtık. Ekibe sonsuz teşekkürler.

t_06

Ayşegül Kartal

Co Founder @ World Wide Seller

Dönüşüm oranlarınız iki katına çıkarsa ne kadar hızlı büyüyebilirsiniz?

Glasir’in dönüşüm optimizasyon uygulaması ile satışlarınızı artırın. Tam profesyonel bir mağazaya sahip olun ve markanızı hızlı bir şekilde büyütün.

Dönüşüm optimizasyonu nedir?

E-Ticaret sitenizin tasarım, kurgu, kampanya, kargo ve diğer önemli hususlar konusunda incelenmesi ve gerekli aksiyonların alınmasına dönüşüm optimizasyonu denir.

Dönüşüm optimizasyonu bana ne sağlar?

Dönüşüm optimizasyonu ile mağazanız milyon dolar ciro yapan markaların kurgusuna sahip olur. Hiçbir veriyi ıskalamazsınız ve müşterilerinizin alışveriş yapmaları için tetiklenmesi sağlanır.

Hizmeti satın almam durumunda ne elde edeceğim?

Ekibimiz, e-ticaret sitenizi detaylı olarak inceler ve test alışverişi yapar. Bu süreçte adım adım siteniz raporlanır ve kritik hatalar ile yapılması gerekenleri listeler. Size teslim edilen bu rapor sonrasında 30 dakikalık bir sanal toplantı ile sözlü olarak rapor değerlendirilir ve sorularınız yanıtlanır.

Optimizasyonu siz yapıyor musunuz?

Değerlendirme toplantısı sonrası eğer bir teknik ekibiniz yok ise optimizasyonu sizin için yapabiliriz. Bu ekstra bir ücrete tabidir ve 3 gün içerisinde tüm optimizasyonu tamamlıyoruz.

İşlem sonrası yine bir sanal toplantı planlayarak yapılanlar size raporlarız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatırız.

Bu çalışmayı yaptırmam zorunlu mu?

Eğer ziyaretçi sayınız yüksekse ancak satış gelmiyorsa, reklam veriyorsanız ancak satış yapamıyorsanız, reklam veriyorsanız ve entegrasyonlarınız, pixel kurgularınız tam değilse, binlerce TL kaybetmeye devam edersiniz.

Garanti veriyor musunuz?

Biz markanızın satış yapmasına garanti veremeyiz. Satış, doğru bir mağaza kurgusuna sahip olmak kadar markalaşma, ürün kalitesi, teslimat ve müşteri hizmetleri gibi bir çok etkene bağlıdır.

Profesyonellerin binlerce dolar harcayarak oluşturduğu ekosistem kurallarını cüzi bir ücret ile yerel marka/mağazalara uyguluyoruz ve pozitif etkiler doğurması için çabalıyoruz.

Hizmeti iade edebiliyor muyuz?

Hizmetin dijital bir hizmet olması nedeni ile tamamlandıktan sonra, iade kabul edemiyoruz.

Siparişinizi takip eden ilk iş günü sabah 10:00'a kadar iade talep edebilirsiniz.

Shopify mağazamı yeniden yapabilir misiniz?

Dönüşüm optimizasyonu raporlaması sonucu eğer sonuçlar sizin için iyi gözükmüyorsa ve yeni bir mağaza yaratmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

Üstelik bu hizmeti alan kullanıcılarımız Shopify Mağaza Kurulumu hizmetimizden %15 indirimli bir şekilde faydalanabilirler.