Glasir'i tanıyın

Bugüne kadar yüzlerce firma ve markaya çeşiti dijital alanlarda destek olduk.

Play Video

Glasir olarak, uzmanlaştığımız Shopify alanında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Shopify temaları, uygulamaları ve mağazaları tasarlayarak, satışı başlatarak, destekleyerek ve büyütme konularında en iddialı hedeflere ulaşmaya çabalıyoruz. İnsan odaklı olmak ve yaratıcı mükemmellik, her şeyde merkezi rol oynamaktadır.

2015 yılından beri yüzlerce harika müşterimize yazılım geliştirme, tasarım ve markalaşma süreçlerinde destek olduk.

“Yaptığımız işi seviyoruz ve dijital dönüşümlerinin uzun vadeli başarı için konumlandırılmasını sağlamak adına müşterilerimizle ortaklıklar kuruyoruz.”
service-testimonal-img

Sefa Zor

Founder @ Glasir

Yaklaşımımız

Glasir olarak, e-ticaret web sitelerinin en iyi sonuçları ve başarıyı elde etmek için büyüme, satışlar ve siparişler, envanter ürünleri ve dönüşüm odaklılık temelinde inşa edilmesi gerektiğine inanan bir Shopify Uzmanları ajansıyız. Deneyimli ve güvenilir Shopify Uzmanları olarak yaptığımız her şeyi üç temel değer yönlendirmektedir. Olağanüstü müşteri desteğine sahip olmaktan gurur duyuyoruz, geçmiş incelemelerimiz ve müşteri referanslarımızla gurur duyuyoruz ve Shopify’daki site içi pazarlama stratejileri ve başarı örneklerimizle portföyümüzü geliştirmekteyiz.

Odağımız

Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı bir yaklaşıma sahibiz ve müşterilerimize benzersiz ve özelleştirilmiş Shopify deneyimleri sunmak için çalışıyoruz. E-ticaret stratejilerimiz, güçlü tasarım ve kullanıcı deneyimi, etkili pazarlama stratejileri ve teknolojik yenilikleri birleştirerek müşterilerimizin Shopify platformundan maksimum fayda sağlamasını sağlıyoruz.

Glasir olarak, her müşterimizle uzun vadeli işbirlikleri kurmayı hedefliyoruz. Bize güvenen müşterilerimizin başarıları bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır ve iş ortaklarımızla birlikte büyüyen bir ekosistem oluşturmayı amaçlıyoruz.

Yaratıcı işbirliği + güvenilirlik + hızlı aksiyon = başarı

İstanbul’da bulunan Shopify Uzmanları olarak yaratıcı işbirliğini temel prensip olarak benimsemekteyiz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla yakın çalışma ilişkileri kurarak, hedefler doğrultusunda çalışırken geniş bir dijital uzmanlık birikimini sunmaktayız. Başlangıç şirketlerinden dünya çapındaki markalara kadar, Shopify mağazalarının başarılı sonuçlar ve performans sağlaması için e-ticaret stratejileri sunmaktayız.

0 +
Harika Müşteri
0 %
Memnuniyet Oranı
0 +
Başarılı Proje
0 m+tl
Ciro Yönetimi

Amazing team behind our creative products

Aklınıza takılanlar olabilir

Shopify dışında bir hizmet sunuyor musunuz?

Glasir olarak, markalaşma, dijital pazarlama ve e-ticaret odaklı çalışıyoruz. Ancak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile bir yazılım ekibine sahibiz.

Yazılım hizmetiniz neleri kapsıyor?

Yazılım ekibimiz, web ve mobil uygulamaları geliştirmektedir. Büyük ve kurumsal firmaların özel yazılım ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Referans sayımızın bu denli çok olmasının esas sebebi, köklü bir firma olmamız ve işimizi iyi yaptığımızdan dolayıdır.

E-Ticaret hizmetiniz neleri kapsıyor?

360 derece e-Ticaret servisi sunuyoruz.

Markalaşma, dijital pazarlama, dönüşüm optimizasyonu, kampanya çalışmaları ve mağaza yönetimi gibi ana ihtiyaçları karşılıyoruz.

Müşterilerimize dedike temsilci sunmanın yanında, kısıtlı bütçeye sahip olanlara destek olmaya çalışıyoruz.

Size neden güvenelim?

Glasir olarak karşılıklı güven ve iyi niyet ilkelerine inanıyoruz. Müşterilerimiz ile kısa vadeli değil, uzun vadeli programlarda çalışmak bize gurur veriyor.

Yoğun bir hizmet sunumunun olduğu bu sektörde, müşterilerimizin çıkarlarını gözetmek ve boşa çaba/para harcamamaları adına güven ilişkisi felsefemizi oluşturuyor.

Çay içmeye gelebilir miyiz?

Tabi ki 🙂 Ofisimiz, müşterilerimiz için her zaman sıcak çay ve kahve bulundurur.